ברכת ראש העיר חיפה

 

שלום רב לכם ילדים יקרים, הורים סבים וסבתות

וברוכים הבאים לחיפה.

 

26 שנים אנו חוגגים בשבוע חול המועד של חג הפסח, כאן בחיפה, את פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות הילדים. שלושה ימים של קרנבל בינלאומי, שלושה ימים של קרנבל בינלאומי ססגוני ובו כ - 200 הצגות ומופעים מ-9 מדינות שונות. חג של צבע, קול וצליל. חג היצירה העצמאית והמקורית של הצגות הילדים, חג לילדים ולהוריהם. הכי חג שיש !

 

השנה, התכנית עשירה במיוחד עם המון, המון חידושים. 10 הצגות תחרות, הפקות מקור חדשות בבכורה בפסטיבל!

 

לראשונה בפסטיבל 7 הצגות המיועדות לילדים, ואלו הן הצגות הילדים הטובות ביותר, ממיטב התיאטרונים בישראל, חלקן בבכורה בפסטיבל חיפה הבינלאומי. כמו כן הצגות נפלאות לפעוטות, וכמובן שפע של מופעי חוצות של אמני רחוב מקומיים ובינלאומיים: מישראל, איטליה, הולנד, גרמניה, צרפת, ברזיל, פורטוגל, פינלנד, ספרד, ודוכני הפעלה ויצירה, תיאטרון בובות

 

לראשונה השנה עולות 3 הפקות המיועדות לבני נוער אשר יוצגו במסגרת פסטיבל הנוער החדש שאנחנו מפיקים יחד עם אגף התרבות במתחם האודיטוריום.

 

חיפה, עיר האוהבת את הילדים ועיר שיש בה כל מה שילדים אוהבים. חופי ים חוליים, חורשות הכרמל הירוקות ושמורת החי-בר, מוזיאון המדעטק שבו ילדים יכולים לחוות ניסויים מדעיים ותופעות טבע, גן חיות, רכבל ורכבת תחתית. ו...הצגות תיאטרון המיועדות לכם הילדים.

 

זכרו, מי שלא אוהב תיאטרון הוא רק מי שלא ראה תיאטרון. זהו עולם קסום שהדמיון בו עולה על כל מציאות.

 

בואו לחיפה , נשמח לארח אתכם. מצפה לכם חוויה אותה תיזכרו שנים רבות. אז להתראות בחול המועד פסח בפסטיבל.

 

 

בברכה,

 

יונה יהב