נובח על הירח

הגדל
שנה:
2014

לגילאי 4-10

ההצגה זוכת פרס השחקנית למאיה בוכובסקי, בפרס השחקן למאיר טולדנו ובפרס התפאורה לבתיה סגל ולמיכאל פיק בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2014
 

 

קפטן הוא כלב זקן, שנזרק לחצר האחורית על ידי בעליו עם סיום תפקידו במשטרה. מהמלונה שלו הוא משקיף על חיי שאר ההולכים על ארבע שגרים באותה שכונה.

 

שפיץ - כלב רחוב, מעורב, שורד אמיתי וחכם, מגיע לשכונה. קפטן - כלב משטרה בדימוס, זקן, שמנסה לשמור על הסדר. מתי – כלב תחרויות, יפה, אתלט, מרשים ולא חכם, שעסוק בטיפוח והאימונים. בוקסי – הבריון של השכונה, אלים וחזק. וחשובה מכולם, ליידי – כלבה יפיפייה, עצובה, מחפשת את גוריה שנמסרו לאימוץ הופעתו של שפיץ בחצר - כלב רחוב ללא בית וחברים.. וללא משפחה. משנה את חייהם של כל השאר...הוא נועז, בעל חוכמת רחוב, ושורד אמיתי שלא נכנע בקלות.. העניינים מסתבכים כשהוא מתאהב בליידי כלבת פודל. שלא מכבר המליטה. בהנהגתו של שפיץ הם יוצאים למסע חיפוש אחרי הגורים שנמסרו לאימוץ הם נתפסים ונזרקים למכלאה. האם יצאו משם? האם שפיץ יזכה סוף סוף למשפחה עליה חלם.

 

זהו סיפור על חבורת שורדים, בעלת דעות קדומות, פחדים ומעמדות, שאל תוכה פורץ חבר חדש שטורף את הקלפים ומחייב את החבורה כולה לבחון את עצמה מחדש. והאהבה מנצחת.

 

בר ניווט לשוניות
יוצרים ושחקניםהביקורת משבחת
 • כתיבה ובימוי: עופר שפריר

  מוסיקה: ליאורה שלזינגר

  עיבודים: אורי שלזינגר

  תלבושות: לירון מינקין

  תפאורה: בתיה סגל, מיכאל פיק

  תאורה: זיו וולושין

  בהשתתפות: אסף שגב, עדי אייזנמן, מאיר טולדנו, מאיה בוכובסקי/ אנאל בלומנטל, גיא ברכה

  עבור אל הלשונית הבאה
 • "נובח על הירח" היא מסוג הצגות הילדים שכיף להמליץ עליהן... מחזמר מקורי וטוב לב... חמישה תפקידים נמסרו בידי חמישה שחקנים מצוינים וכולם יוצרים עבודת אנסמבל מתוזמרת היטב ומשופעת הומור... תפאורה ותלבושות מלבבות, שירים חביבים מאוד בטווח שבין רוקנרול לבלוז. הצגה מושקעת, משכנעת, כיפית שהלב שלה פועם בדיוק במקום הנכון."

  הילה אהרון בריק, הבמה

   

   

  עבור אל הלשונית הבאה
תיאטרון חיפה
שלום, איך נוכל לעזור לך?