תיאטרון רחוב באוויר הפתוח

קלאסיקות "אף מעל הזמן" - ארה''ב

קלאסיקות "אף מעל הזמן" - ארה''ב

(שנה:2016)
ברוכים הבאים לאביר השוטים הבינלאומי- ג'אנגו אדוורדס! חמוש עם חיוך כנשק מסוכן כשעל הבמה רק שולחן והצחוק הופך לפולחן! מבחר זז ודינאמי של טירוף מתוק, פנטומימה, קומיקס ומוסיקה!
צילום: משה גרינברג

אגדות מטיילות - ישראל

(שנה:2016)
סדנה לבנייה והפעלת בובות ענק בהשראת אגדות ילדים
צילום: תומר פולטין

מאמאאאאא !!! - ישראל

(שנה:2016)
שלושה גברים מזוקנים ומגודלים פשוט מסרבים להתבגר !!!! הם אומנם פראיים אבל מלאים בתום, נקלעים למצבים מביכים מאוד אבל רק מכוונות טובות...
צילום: רדיי רובינשטיין

סינקופה- ישראל

(שנה:2016)
סינקופה היא דמות ביישנית ומופנמת שהגיעה אלינו מרחוק... מימי הביניים... בעזרת אלמנטים מוסיקליים שהביאה איתה, היא יוצרת צלילים והרמוניה ונכנסת ישר אל תוך הלב.
צילום: נילי ממן

לילה טוב הילל- ישראל

(שנה:2016)
בכורה! הילל סופר כבשים לפי הסדר, עד שפתאום מגיעה כבשה קצת אחרת ! אפשר לומר, סוררת ! מחול, מוסיקה, בובות וחפצים ייקחו אתכם ואת הילל לעולם מקסים.
צילום: קבוצת El Retrete De Dorian Gray

זמן אויר- ספרד

(שנה:2016)
מכונה עתיקה לניפוח בלונים, נופחת בהם גם נשמה! קונצרט של חפצים שמתעוררים לחיים ויוצרים עולם קסום ומהפנט של פליאה, צחוק וגרוב!
צילום: קאילאי חן

הגבירות המעופפות- פינלנד

(שנה:2016)
מה קורה כאשר שלוש גבירות מחליטות לשמוט את הקרקע מתחת לרגליהן? שלוש גבירות במופע טרפז עוצר נשימה מלא בהומור וביופי!
צילום: פרנצ'סקו ניקולא

שיני חלב- איטליה

(שנה:2016)
מה קורה כששתי תינוקות סקרניות מדי וזהירות פחות, שרק עכשיו למדו ללכת, מחליטות פתאום להיפרד מהמוצץ?... אימא'לה! הן עושות סלטות, שפגאט, מרחפות באוויר ורוקדות בקצב מטריף! מופע קצבי ומהפנט!
צילום:פרנצ'סקו ניקולא

ללא שיניים- איטליה

(שנה:2016)
תהלוכה. בלי שיניים, בלי מילים וחמור מזה ­ בלי שום מבוגר אחראי, שתי תינוקות נמרצות, שובבות, סקרניות וגם צווחניות, מטיילות ללא השגחה בעגלות הענק שלהן!
צילום:Andrea Macchia

המשרד- איטליה

(שנה:2016)
שני פקידים מקצועיים למדי אך משועממים ביותר, בקומדיית ליצנות משובחת על התעלולים היומיומיים והמתיחות המצחיקות בין חברים לעבודה. מבוצע בווירטואוזיות ומבוים על ידי ג'אנגו אדוארדס, מגדולי הליצנים המודרניים.
ביג באג שואו- הולנד

ביג באג שואו- הולנד

(שנה:2016)
הם רגישים, הם טובים, הם אוהבי אדם ויותר מכל משתוקקים לאהבה! אז מה אם הם חרקים ענקיים ....? תהלוכה "קפקאית" שלא תשאיר אף אחד אדיש!
צילום: monique Bogaerts

הכובען המטורף - ברזיל

(שנה:2016)
הכובען המטורף בשטח, ושעת התה הגיעה! היישר מארץ הפלאות, הכובען המטורף מביא לכם עולם של הפכים! בואו לשתות איתו כוס מלאה בדמיון ולבקר, אפילו רק לכמה לגימות, בעולם של טירוף ופנטזיה!
צילום:Teatro So

לבד - פורטוגל

(שנה:2016)
זקן בודד בעל פנים מקומטים יושב על ספסל בגן, זנוח ונשכח אך כיוון שזהו היום הראשון בשארית חייו ­ הוא מתכוון לחגוג! סיפור יפהפה, חזותי, מלא פיוט, כוח ובעיקר מלא חיים. תיאטרון SO הוא אחד מסוגו!
צילום: קרקס  VAIVEN

נא לא להפריע! - צרפת

(שנה:2016)
יום שגרתי במפעל הופך לקרקס מטורף כאשר ארבעה פועלים מחליטים לבנות מכונה מיוחדת בלי הוראות הפעלה... מופע מלהיב ואנרגטי של אקרובטיקה, ריקוד וליצנות פיוטית.
צילום: Les Déguindés

ספר לסבתא- צרפת

(שנה:2016)
אין כמו סבתא ! אז למה שלא יהיו שלוש...? הן נדיבות ומצחיקות, מלאות בסקרנות ולמרות גילן- הן עוד לא סיימו לגדול. הן כבר בגובה של שלושה מטרים וזה עוד לא הכול.
צילום: קבוצת ZEBRA

גן של רוזס- גרמניה

(שנה:2016)
הם מרהיבים, ריחניים, עושים אנשים שמחים וגם… זזים ! לשיחי הורדים הענקיים נמאס לקשט את הקיר והרחוב והם מחפשים קשר קרוב …
צילום: אנדריאס קרמן

נרניה- גרמניה

(שנה:2016)
תהלוכה. הציפור הלבנה, הנסיך העצוב, הנסיכה חדת הקרן וחבריהם מארץ נרניה, שוברים את חוקי הטבע ­ הולכים על קירות, נמתחים לגובה ובעיקר, מזמינים אותנו להציץ אל תוך עולמם הקסום ולשחק איתם את משחקם.
תיאטרון חיפה
שלום, איך נוכל לעזור לך?