תיאטרון רחוב באוויר הפתוח

קבורקה- كبوركا

כשזוג מופיע בקרקס – זה משעשע, אבל כשהקרקס מופיע בחיי הזוג – זה כבר ממש מצחיק! בתרגילי אקרובאלאנס, חישוק וליצנות פרועה, נועה ואורי וייס מלהטטים לא רק במקלות ובכדורים אלא גם בין תפקידי הבמה והחיים. לכל המשפחה.

משחק ילדים - لعب أولاد

גינה, שלושה ילדים ובובה שנעלמה - הופכים אחה"צ אחד משעמם- להרפתקה ושלושה ילדים בודדים – לחבורה! לכל המשפחה

דרך המשקפיים העגולים- من خلال النظارات المستديرة

חדוות היצירה, שימחת החיים, אהבת הטבע, כבוד הילד, החופש והתקווה במופע תיאטרלי בהשראת הגותו ויצירתו האמנותית של המחנך והסופר יאנוש קורצ'אק - לכל המשפחה.

באבל בוט-قارب الفقاعات

שני מלחים משיטים סירה, ותוך כדי מאבק בגלים ובכרישים הם הופכים את המציאות לבועה של אהבה. לכל המשפחה.

מזל של מכחילים- أصجاب الثياب الزرقاء

מריו ונינט מזמינים אותנו לטיול יוצא דופן, תמים ומבדר, מלא בהמצאות, הפתעות וסיטואציות אבסורדיות . הרפתקה כחולה עשויה חומרים סינטטיים אבל מלאה בנשמה! לכל המשפחה.

קרייזי מוצרט- موتسارت المجنون

סימפוניה פרועה, פלאית ומפליאה, שסוחפת את האוזן ולוכדת את העין שבה, סנטייגו וסבסטיאן מארגנטינה, הופכים כאוס מוזיקלי לספקטקל חי ומרגש. לכל המשפחה.

רוטינה- روتين

מאליק הוא הרפתקן, חצוף ומרדן שמחפש צרות בקומדיית סלפסטיק במיטבה, על פי הקלאסיקה של תיאטרון הבובות הנודד ! לכל המשפחה.

היפופו-נלי- نيلي فرس النهر

מה זה - נראה כמו היפופוטם, רוקד כמו נימפה, שר כמו זמיר והוא היפופוטם? נכון!היפופו-נלי ! הישר מארץ היפופוטמיה היא משפריצה נתזים של אושר, וכשהיא לא מרוצה, אלקי המטפלת שלה, נכנסת לכושר! לכל המשפחה.

מחול מכושף- الرقصة المسحورة

במחול מכושף, עם מריונטות מלאות נשמה, מטלטלים אותנו ג'ורג' וויקטוריה בין מציאות לדמיון בין צחוק לשכחה ובין משקל הגוף לקלות הרוח. מופע ציורי ומהפנט על כוחה של האהבה לעצור את הזמן. לכל המשפחה.

הילד המשתין מבריסל- الطفل الذي يتبول في بروكسل

בהשראת פסל הילד המשתין בבריסל, נבנתה לה מזרקה תאומה בחיפה ! בלי טקט ובלי רגע אחד משעמם, בתמימות ובשנינות, המזרקה הזאת לא תשאיר אף חיוך יבש. לכל המשפחה.

לבדודו- وحيدو

שתי ציפורים מרהיבות, נדירות, מגושמות אך חינניות ובעיקר מאוד מאוד סקרניות הגיעו אלינו אחרי היעדרות של כמה מאות! גילאים: לכל המשפחה

קומולונימבוס- كومولونيمبوس

סיפור על ידידות מופלאה בין ילדה קטנה ובין ענן, שבעזרת בובות כפפה מינימליסטיות ומלאות הבעה, נוצרת שירה הפורצת מתוך החומר. בפרטים עדינים והפתעות קטנות, קומולונימבו לוקחים אותנו למסע באוקיאנוס של רגש. לכל המשפחה.

נדודי שינה- أرق

דודו ארנלוט- מגדולי אמני הרחוב בעולם- מנסה לישון ! פעולה פשוטה שהולכת ומסתבכת והופכת למערבולת של חלום מתוק -פרוע, מצחיק, אנושי ומלא דמיון. לכל המשפחה.

אהבה בשחקים- حب في أعالي السماء

צמד אוהבים מרחפים באוויר, מעל עצים, מרפסות ובניינים! בסלטות פרועות על קירות, בתרגילי לוליינות, ובטנגו תלוי הם חוגגים את המשיכה כשהם קוראים תיגר על כוח המשיכה! לכל המשפחה.

שניים- إثنان

דואט מצחיק ומותח בין שני פרפורמרים וירטואוזיים שבעזרת בקבוקים, שולחן, דיאבולו וחבל הם בוחנים את היחסים בין המינים מזוויות בלתי שגרתיות. לכל המשפחה.

אנשי הציפור- رجال الطير

מתוך מעבה יער, טירה עתיקה או לבירינת מכושף הגיעו אלינו חיות אגדיות. האם הגיעו לכאן בטעות או שיש משהו שהן מבקשות ? במפגן עוצר נשימה הן מכניסות אותנו לעולמן המיסטי והקדמוני. גילאים: לכל המשפחה.
תיאטרון חיפה
שלום, איך נוכל לעזור לך?